חדלות פירעון

משרד עורכי דין גדי גור מלווה חייבים בהליכי חדלות פירעון ומביא עמו מומחיות נרחבת בדיני חדלות פירעון ושיקום כלכלי. עם שנים של ניסיון ומאות תיקים שליווינו לאורך השנים, אנו מסייעים לך למצות את המיטב מהמצב ולקדם ביעילות את ההליך באופן שיאפשר לך לפתוח דף חדש.

אנו יודעים עד כמה תקופה זו מזמנת לא מעט אי ודאות, כאשר הקרקע נשמטת תחת הרגליים. חשוב לדעת כי אינך לבד. שיעור הליכי חדלות הפירעון בישראל נמצאים במגמת עלייה. החדשות הטובות הן שדיני חדלות הפירעון בישראל עברו רפורמה מקיפה בשנים האחרונות ושינו באופן ניכר את הגישה שרווחה עד היום בבתי המשפט. האפיקים הזמינים כיום לשיקום רבים ומגוונים וגובש מסלול ברור ותחום בזמן עד לקבלת ההפטר. עו"ד אורית גור המובילה את תחום חדלות הפירעון במשרדנו, ליוותה לאורך השנים תיקים רבים מספור ופועלת בטווח רחב של אפיקים כדי לאפשר לך להשיב את היציבות אל חייך.

ליווי משפטי מקיף בהליכי חדלות פירעון

משרדנו מציע טווח רחב של שירותים שנועדו לסייע ליחידים ועסקים להתמודד ביעילות עם חובות בלתי ניתנים לניהול, תוך מתן ליווי וייצוג אסטרטגיים לאורך כל שלב בתהליך חדלות הפירעון.

ייצוג משפטי בכל הערכאות

צוות עורכי הדין המנוסים שלנו מייצג אותך בכל היבטי ההליך, מהמשא ומתן עם הנושים וניסיון להגיע להסדר ועד לקבלת הפטר חלוט. ככל שיידרש, נייצג אותך בכל דיון בבית המשפט וניאבק על תנאי הליך חדלות הפירעון שלך כדי להבטיח שיהיה מיטיב ויקדם את שיקומך הפיננסי.

כישורי משא ומתן מהשורה הראשונה

אנו מכירים לעומק את האינטרסים ואופני הפעולה של המוסדות הפיננסיים בישראל ומנהלים עבור לקוחותינו משא ומתן עיקש המבטיח הסדרים נוחים המאפשרים ניהול ריאלי של חובותיהם.

מומחיות בפירוק חברות

אנו מלווים עסקים בהליכי חדלות פירעון ומסייעים להם לקדם הליך מזורז ככל שהדבר ניתן. הצוות שלנו מנהל עבורך את כל התהליך ומאפשר לך להתמקד בשיקומך הכלכלי.

בקיאות גבוהה בדיני חדלות הפירעון החדשים

חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי התשע"ח-2018 שינה מהיסוד את חייהם של חייבים רבים. משרדנו מפגין בקיאות מעמיקה בכל החידושים בנוף החקיקה ומסייע לך למצות את זכויותיך על פי התקנות העדכניות ביותר.

התוצאות מדברות בעד עצמן

אנו רואים בכל הצלחה של לקוחותינו עדות למחויבות שלנו לליווי מקצועי ללא פשרות ולמאבק העיקש שלנו על זכויותיהם.

  • הסדר מחיקת חוב על סך 400,000 ₪ בו שילם לבסוף החייב 38,000 ₪ בלבד.
  • הושלם משא ומתן למחיקת חוב בסך כולל של 760,000 ₪ שבסופו שילם החייב 90,000 ₪ בלבד.
  • חייב שהתמודד מול בקשה שהוגשה על ידי הנאמן למימוש הדירה שלו פנה למשרדנו. השגנו עבורו הפטר לאלתר והדרישה למימוש הדירה נדחתה.

מדוע לבחור בנו?

  • ליווי צמוד עם יחס אישי
  • לימוד מעמיק של כלל הנסיבות שלך
  • שנים של ניסיון בדיני חדלות פירעון
  • כישורי משא ומתן מהשורה הראשונה
  • רקורד הצלחות גבוה בקבלת הפטרים
  • הצלחות מוכחות בהשגת הסדרי נושים משתלמים

 

נקלעת לחובות שלא ניתן עוד לנהל? זהו לא הזמן לטמון את הראש בחול. המומחים המשפטיים של משרד עורכי הדין גדי גור ילוו אותך בכל צעד במסע אל שיקומך הכלכלי. אנו מאמינים בכל ליבנו שלכל אדם מגיעה הזדמנות שנייה ופועלים בטווח רחב של כלים כדי למצות את זכויותיך בהליך. למענה על כל שאלה ולתיאום שיחת ייעוץ, ניתן להשאיר פרטים כאן כעת. הצוות שלנו יחזור אליך בהקדם עם כל המידע הנדרש.

לפגישת היכרות השאירו פרטים או  התקשרו 08-9988433

דילוג לתוכן