דיני עבודה

משרד עורכי הדין גדי גור מייצג, מלווה ומעניק ייעוץ בתחום דיני העבודה לעובדים ומעסיקים כאחד. עם ידע נרחב ומעמיק שנצבר בשנים של ניסיון בייצוג כל הצדדים בסכסוכי עבודה, היכרות עם תיקים מורכבים ובקיאות גבוהה בהלכות והפסיקות העדכניות ביותר בתחום, אנו מעמידים לרשותך את כל הכלים לבניית אסטרטגיה משפטית אפקטיבית ולניהול התיק שלך בהצלחה. בין אם הארגון שלך זקוק למומחה משפטי שיסייע לו להתוות מדיניות העסקה המותאמת לאופי הפעילות ולדרישות החוק, או אם נדרש עבורך ייצוג כדי להגן על זכויותיך, אנו כאן כדי להעניק לך ייצוג משפטי בסטנדרטים בלתי מתפשרים.

ייצוג עובדים

משרדנו מעמיד לרשותך מגוון רחב של שירותים להגנה על זכויות העובדים ומביא עמו ניסיון רב שנים בליווי תיקים מורכבים סביב שלל סוגיות מרכזיות בתחום דיני העבודה.

פיטורים שלא כדין

מעסיקים רבים אינם מודעים להרבה מזכויות העובדים ולחוקי המגן בדיני העבודה. כך למשל, ישנם מעסיקים שאינם מודעים לכך שעובדת הנעדרת עקב טיפולי פוריות דינה כאישה בהריון ואין כל רשות לפטרה ללא קבלת היתר מהממונה. הצוות שלנו מנוסה בניהול תיקים מסוג זה ומעניק לך ייצוג משפטי מגובה בידע ומומחיות על מנת להבטיח את הליך הפיטורים התקין או להבטיח קבלת פיצוי הולם עקב פיטורים שלא כדין. בין אם מדובר בפיטורים במהלך הריון, או בפיטורים בהיעדר שימוע או  כל נסיבה אחרת שאינה חוקית, החל מליווי בהליך השימוע ועד להוצאת צווי המניעה, נפעל בכל הכלים העומדים לרשותנו כדי למנוע את הפיטורים הבלתי חוקיים.

ייצוג בהליכי שימוע לפני פיטורים

זומנת לשימוע לפני פיטורין? מגיע לך ייצוג משפטי. הניסיון רב השנים שלנו בתיקים מורכבים מבטיח שכל זכויותיך בהליך ימוצו ויאפשר לך להציג את טיעוניך באופן הרהוט והמשכנע ביותר.

העסקה פוגענית והתעמרות בעבודה

אנו מספקים תמיכה והכוונה לעובדות ועובדים המתמודדים עם הטרדה מינית, התעמרות ואפליה במקום העבודה ומלווים אותם מקצועית לכל אורך הדרך. סביבת העבודה אינה בטוחה לך? אנו נפעל כדי להגן על זכויותיך.

צווי מניעה

בין אם מדובר בפיטורים שלא כדין או כל הליך בלתי חוקי אחר במקום העבודה, נפעל במהירות על מנת להוציא צו מניעה שיעניק לנו את השהות לגבש את האסטרטגיה הנדרשת.

מיצוי זכויות

חווית הרעת תנאים במקום העבודה? המעסיק אינו משלם עבור שעות נוספות או עבודה בשבת? פיצויי הפיטורים לא שולמו כדין? יהיו הנסיבות אשר יהיו נפעל מול המעסיק על מנת למצות את זכויותיך ובמידת הצורך, נייצג אותך בבית הדין לעבודה.

ייצוג מעסיקים

אנו מעמידים לרשותך ידע נרחב והיכרות עם צרכיהם של עסקים ממגוון תחומי התעשייה. בכל שלב, נפעל ללא לאות כדי ליישם מדיניות העסקה שתשרת אותך על הצד הטוב ביותר ונייצג אותך בכל סכסוך עבודה שעשוי להתגלע בפעילות השוטפת שלך.

ניסוח ועריכת חוזי עבודה

יחד, נסקור את כלל חוזי ההעסקה שלך ונוודא כי הם עומדים בכלל דיני העבודה ומותאמים לצרכים של הארגון שלך.

ליווי משפטי והכשרה בתחום דיני העבודה למעסיקים

אנו מעניקים לך את כל הכלים הנדרשים כדי ליישם מדיניות העסקה הוגנת ושתואמת לדרישות הארגוניות שלך. מהרצאות מגוונות שיעשירו את הידע והבקיאות שלך בזכויות העובדים ועד לליווי שוטף מול כל שינוי או סכסוך פוטנציאלי, אנו כאן כדי לסייע לך לנהל בתבונה סיכונים ולקדם סביבת עבודה מיטיבה.

ייצוג מעסיקים

מייצוג בהליכי שימוע לפני פיטורי עובדים ועד לייעוץ לקבלת היתר לפיטורי עובדת בהריון, אנו כאן כדי להגן על האינטרסים שלך תוך שמירה על כל הוראות החוק.

מומחיות בכלל חוקי המגן בדיני עבודה

אנו מביאים עמנו בקיאות מעמיקה בכלל חוקי המגן, מחוק עבודת נשים וחופשה שנתית ועד לחוק שוויון הזדמנויות בעבודה לאנשים עם מוגבלות, על כלל התיקונים, צווי ההרחבה והפסיקות העדכניות ביותר שעיצבו חוקים אלו לאורך השנים.

אכיפת צווי הרחבה והסכמים קיבוציים

משרדנו מעניק הדרכה וליווי למעסיקים בניהול משא ומתן על הסכמים קיבוציים וצווי הרחבה.

נשמח להעניק לך ייעוץ מקיף בתחום דיני העבודה וייצוג משפטי מהשורה הראשונה. לתיאום שיחת ייעוץ, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו עד היום.

לפגישת היכרות השאירו פרטים או  התקשרו 08-9988433

דילוג לתוכן