נדל"ן ועסקאות מקרקעין

מחלקת הנדל"ן במשרד עורכי הדין גדי גור מעמידה לרשותך ניסיון ומומחיות רבי שנים בליווי עסקאות נדל"ן ויישוב סכסוכים בתחום המקרקעין. מאחורינו, ניצבים מאות תיקים מורכבים בהם טיפל צוות המשרד בחלוף השנים, בהם ייצגנו קונים, מוכרים, בעלי נכסים, שוכרים, משקיעים ושלל בעלי עניין נוספים מכלל היבטי התחום. התובנות יקרות הערך שרכשנו בהליכים השונים והבקיאות המעמיקה במגמות העדכניות ביותר בחקיקת המקרקעין בישראל, מאפשרים לנו להעניק לך תמיכה מותאמת אישית ומקצועית ללא פשרות אל מול כל האתגרים הניצבים בדרך.

עריכת הסכמים בתחום המקרקעין

כשזה מגיע לעסקאות נדל"ן, נוסח ההסכם הוא הכלי החשוב ביותר העומד לרשותך כדי להגן על האינטרסים שלך ולהבטיח עסקה יעילה ונטולת סיבוכים מיותרים. צוות מחלקת הנדל"ן במשרדנו מתמחה בעריכת הסכמים הצוות שלנו מתמחה בעריכת הסכמים מכלל הסוגים הנדרשים בתחום הנדל"ן לרבות הסכמי שכירות, הסכמי מכר והסכמי שותפות. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו על מנת להבין לעומק את הצרכים והיעדים הספציפיים שלהם ומנסחים במיומנות הסכמים המשקפים במדויק את כוונותיהם, באופן המבטיח שכל זכויותיהן ייוותרו מוגנות לאורך כל תהליך העסקה.

ייצוג בעסקאות מכר לנכסי מגורים ומגרשים לבניה

בין אם מדובר ברכישת דירת מגורים מקבלן או מכירת דירה יד שנייה, מורכבויות רבות ניצבות בפניך לאורך העסקה כולה. משרדנו מעניק לך ייעוץ שוטף לכל אורך התהליך ומייצג את האינטרסים שלך בכל שלב. מבדיקות הרקע וסקירת רישום המקרקעין, עובר בניהול המשא ומתן ועריכת הסכמי המכר ועד לרישום הנכס על שמך, אנו כאן כדי לשמור על הזכויות והשקט הנפשי שלך.

ליווי משפטי מקיף בעסקאות נדל"ן מסחרי

מעריכת בדיקת נאותות שמאית יסודית ועד לייצוג בכל הסוגיות המשפטיות שעשויות להתעורר במהלך העסקה, יש לך כתובת מקצועית שמחויבת לאינטרסים שלך. בין אם נדרש עבורך חלל לפעילות העסקית שלך, או אם מדובר בנכס לגיוון תיק ההשקעות של החברה, יש לנו את הידע והכלים הנדרשים כדי לסייע לך לקבל החלטות מושכלות.

ליווי במיזמי התחדשות עירונית

כמומחים בדיני מקרקעין, ליווינו אינספור מיזמי תמ"א 38 ופינוי בינוי וסייענו ליזמים, קבלנים ודיירים בבניינים משותפים לקדם את הפרויקט ביעילות ולהבטיח כי זכויות כל הצדדים נשמרות. משרדנו מלווה את בעלי העניין בכל שלב בפרויקט, מקבלת ההיתרים הנדרשים, עבור בניהול המשא ומתן לשיפור תנאי ההסכם ועד להקפדה השוטפת על כל דרישות הרגולציה.

ייעוץ מיסוי מקרקעין

הבנת השלכות המס היא קריטית בכל עסקת נדל"ן ויכולה לקבוע במידה רבה את כדאיותה. משרדנו מעניק הכוונה וייצוג בנושאי מיסוי מקרקעין ויסייע לך לקבלת תמונת מצב מדויקת של כלל השלכות המיסוי בעסקה שלך – משיעורי מס הרכישה ועד לזכאות לפטור ממס שבח והיטלי השבחה. הבקיאות המעמיקה שלנו בתחום מאפשרת לנו להעניק לך ייעוץ מקיף שיאפשר לך למזער את חבות המס עד כמה שניתן במסגרת החוק ולמקסם את התשואה על ההשקעות שלך.

ייצוג בכלל הערכאות המשפטיות

ככל שהדבר נחוץ, נייצג אותך בבית המשפט בכל דיון שעשוי להידרש בתחום המקרקעין – מייצוג בתביעות לפינוי מושכר ועד לסכסוכי שכנים.

מדוע לבחור בנו?

  • בקיאות מעמיקה בדיני מקרקעין
  • ניסיון בניהול עסקאות מורכבות
  • גישה מותאמת אישית המבטיחה ייצוג מיטבי
  • תמיכה צמודה מניסוח החוזה ועד ייצוג בבית המשפט
  • שורה ארוכה של לקוחות מרוצים

לקראת עסקת הנדל"ן הבאה שלך, חשוב שיעמוד לרשותך ייעוץ משפטי מקצועי שיאפשר לך לקבל את ההחלטות האופטימליות. משרד עורכי הדין גדי גור זמין עבור בכל עת וישמח ללוות אותך בכל צעד. למידע נוסף ולתיאום שיחת ייעוץ, ניתן להשאיר פרטים כאן כעת ונחזור אליך בהקדם.

לפגישת היכרות השאירו פרטים או  התקשרו 08-9988433

דילוג לתוכן